Wkładki Tena Men Pants – kiedy należy z nich korzystać?

Wkładki higieniczne kojarzą się z produktem przeznaczonym dla pań. Osoby, które uważają, że jedynie kobiety z produktów tego typu korzystają, są w dużym błędzie. Na rynku można znaleźć specjalne wkładki higieniczne przeznaczone dla mężczyzn. Kto z nich korzysta? Przy jakich dolegliwościach? Pora to sprawdzić.

Zwiększenie komfortu dzięki Tena Men

Wkładki Tena Men jak wskazuje sama nazwa, są produktem przeznaczonym dla mężczyzn. Tena Men to wkładki higieniczne, które są przeznaczone pod anatomię mężczyzn. Najczęściej z wkładkami tego typu, czy też z innego rodzaju produktów higienicznych korzystają panowie nieco starsi, którzy mają swoje problemy z nietrzymaniem moczu.

Niestety problem ten dotyczy coraz więcej osób. Zwykle są to mężczyźni po pięćdziesiątym rokiem życia, ale niekiedy problem ten pojawia się także u nieco młodszych panów.

tena men

Jaki mężczyźni mają wybór na rynku?

Produktów higienicznych jak właśnie Tena Men Pants na rynku jest naprawdę sporo. Każdy mężczyzna, który miewa tego typu problemu znajdzie dla siebie coś właściwego. Jakie Tena Men wkładki można kupić na rynku? Są to:

– Tena Men Level 1

– Tena Men Level 2

– Tena Men Level 3.

Czym się one od siebie różnią? Tak naprawdę wielkością problemu. Level 1 to wkładki dla mężczyzn z niewielkim nietrzymaniem meczu, level 2 to problem średni, a level 3 już bardziej skomplikowany i zaawansowany.

Warto zwrócić uwagę także na to, że na rynku dostępne są także majtki Tena Men. Niektórzy panowie w nich czują się pewniej niż we wkładkach.